قیمت میلگرد استیل

بیشترین قیمت میلگرد استیل به میلگردهای استنلس استیل ( ضد زنگ ) اختصاص دارد.  میلگرد استنلس استیل به دلیل مزیت‌های فیزیکی و شیمیایی که دارد گران‌ترین میلگرد موجود در بازار می‌باشد. میلگرد استنلس استیل گران ترین میلگرد موجود است که حدودا هشت برابر قیمت میلگرد با روکش اپوکسی است، همچنین بهترین میلگرد موجود برای اکثر پروژه ها می باشد. با این حال قیمت میلگرد استیل به عوامل متعددی از جمله آلیاژ، ابعاد و وزن میلگرد استیل بستگی دارد.

 

شهر استیل عرضه کننده انواع محصولات استنلس استیل با بهترین کیفیت و حداقل قیمت می‌باشد. ارائه قیمت، مشاوره خرید میلگرد استیل ، ارسال بار به تمامی نقاط ایران و کشورهای همسایه، خدمات برش و خدمات آزمایشگاهی از جمله خدمات شهر استیل می‌باشد.

 

در حال حاضر استفاده از میلگرد استیل ضد زنگ در بخش ساخت و ساز رو به افزایش است. چرا که هنگامی که یک سازه با آرماتور فولاد ضد زنگ ساخته می‌شود، نیاز به تعمیرات در طول چرخه عمر پروژه به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد لذا حتی با وجود بالا بودن قیمت میلگرد استیل ضد زنگ در طولانی مدت استفاده از فولاد ضد زنگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌ترین و مقاوم‌ترین جایگزین فولاد تقویت کننده در محیط های خدماتی است.

شهر استیل عرضه کننده انواع میلگرد استیل با ضمانت اصالت آلیاژ و بالاترین کیفیت

برای استعلام  قیمت میلگرد استیل و دریافت رایگان مشاوره خرید میلگرد استیل از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

02168559 - 09197545601

میلگرد استیل چیست

میلگرد یا میلگرد تقویت کننده، میله‌ای است که برای تقویت بتن تحت کشش استفاده می‌شود. میلگردها به طور معمول از آلیاژ فولاد که دارای ترکیبات پایه آهن، کربن و نیکل هستند، در اندازه‌ها، گریدها و انواع مختلف برای پشتیبانی از سازه‌ها ساخته می‌شوند که در صنایع مختلف کاربردهای متعددی دارند.

میلگرد استیل ضد زنگ و میلگرد استیل کربن از انواع پرکاربرد میلگردهای تقویت کننده هستند که هر یک ویژگی‌ و کارایی منحصر به فردی دارند. با این حال میلگرد استیل ضد زنگ ( میلگرد استنلس استیل ) به دلیل وجود کروم در ترکیبات خود به شدت در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم بوده و به همین جهت قیمت میلگرد استیل زنگ نزن از میلگرد استیل کربن بیشتر می‌باشد.

برای دریافت مشاوره، استعلام قیمت میلگرد استیل نازک ضد زنگ و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

66394726 - 66394734 - 09197545601

 

برای ارزیابی درجه میلگرد از دو پارامتر مقاومت تسلیم و مقاومت کششی استفاده می‌شود. استحکام تسلیم حداقل تنشی است که یک ماده می تواند قبل از شروع تغییر شکل دائمی تحمل کند. برعکس، استحکام کششی حداکثر میزان تنشی را که یک ماده می تواند قبل از آسیب دائمی و شکستگی تحمل کند، اندازه گیری می کند.

شهر استیل عرضه کننده انواع میلگردهای استنلس استیل با ضمانت کالا

برای مشاوره خرید میلگرد استیل و دریافت قیمت تماس بگیرید.

قیمت استیل

انواع میلگرد استیل

به طور کلی میلگردهای فولادی به سه دسته میلگرد استنلس استیل یا همان میلگرد استیل ضد زنگ، میلگرد آلیاژی و میلگرد

قیمت میلگرد استیل 316

میلگرد استنلس استیل

میلگرد استنلس استیل که تحت عنوان میلگرد استیل ضد زنگ نیز شناخته شده است، میلگردی با محتوای آلیاژ فولاد کربن پایین هستند. میلگردهای استیل ضد زنگ حاوی حداقل 12 درصد کروم و 8 تا 12 درصد نیکل در ترکیبات خود هستند. دوام بالا و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدن از جمله مزیت‌های اساسی این دسته از میلگردهای استیل می‌باشد. لذا در هر شرایطی که میلگرد در مجاورت هوا، آب، میکروارگانیسم‌ها و فلزهای خورنده قرار می‌گیرد، با توجه به قیمت میلگرد استیل استفاده ازآن بسیار مقرون‌به‌صرفه تر خواهد بود.

میلگرد استیل 316 یکی از پرکاربردترین گرید های میلگرد استیل ضد زنگ می‌باشد که علاوه بر نیکل و کروم در آلیاژ خود مولیبدن دارد که سبب افزایش و بهبود خواص مکانیکی و استحکام بالای آلیاژ می‌شود. لذا میلگرد استیل 316 تحت عنوان گرید ضد زنگ غذایی یا استیل دریایی نیز شناخته می‌شود.

میلگردهای استیل ضد زنگ در صنایع مختلفی همچون ساختمان سازی، اسکلت‌های فلزی، صنایع غذایی و لبنی، صنعت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز بیشترین کاربرد را دارند. این میله های تقویت کننده فولادی برای پل‌ها، جاده‌ها، اسکله ها و سایر سازه های تحمل کننده وزن استفاده می‌شود.

میلگرد استیل کربن

میلگرد استیل کربن یکی دیگر از پرکاربردترین میله‌های تقویت کننده می‌باشد که از سری استیل‌های 400 یا به اصطلاح استیل بگیر ساخته و به بازار عرضه می‌شوند. استفاده از میلگرد استیل کربن به دلیل استحکام بالایی که دارد در ساختمان سازی و آرماتور بندی بسیار رایج است. علاوه بر چقرمگی بالا، خاصیت انعطاف پذیری فوق العاده میلگردهای استیل کربن به استفاده از این نوع میلگردها در صنعت کشاورزی، نفت و پتروشیمی منجر می‌شود.

میلگرد کربن فولادی یا همان میلگرد استیل بگیر به عنوان میله‌های تقویت کننده استاندارد در صنعت بتن و ساختمان استفاده می‌شوند، با این حال این امکان وجود دارد که در محیط‌هایی با رطوبت بالا به خوبی مقاومت نکند.

میلگرد استیل کربن بگیر نوعی فولاد دارای استحکام و مقاوم نسبت به سایش، خوردگی و چقرمگی که جهت ساخت قطعاتی مانند تیغ‌های برش، فلکه‌های سوزنی و تجهیزات جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میلگرد استیل 316

عوامل موثر بر قیمت میلگرد استیل

قیمت میلگرد استیل تحت تأثیر عوامل گوناگون قرار می‌گیرد. در زیر، به برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد استیل اشاره می‌کنم:

 1.  قیمت مواد اولیه: قیمت میلگرد استیل تأثیر مستقیمی از قیمت مواد اولیه استیل دارد که شامل آهن، کربن، کروم و سایر عناصر است. میزان تقاضا و عرضه این مواد اولیه و نیز تاثیرات عوامل جهانی نظیر تحولات در بازارهای فولاد جهانی نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد تأثیر بگذارند.
 2. هزینه تولید: شامل هزینه‌های تولید و فرآیندهای تولید میلگرد استیل مانند شکل‌دهی، دستگاه‌ها، انرژی و کارگران است.
 3.  طلبه (تقاضا) و عرضه: میزان طلبه (تقاضا) و عرضه میلگرد استیل در بازار تأثیر زیادی بر قیمت آن دارد. در صورتی که تقاضا بیشتر از عرضه باشد، قیمت میلگرد افزایش می‌یابد و برعکس، در صورتی که تقاضا کاهش یابد، قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت.
 4. نرخ ارز: ارتباط بین قیمت میلگرد استیل و نرخ ارز نیز وجود دارد. چرخش‌ها و تغییرات در نرخ ارز می‌تواند قیمت محصولات وارداتی و صادراتی تأثیر بگذارد و در نهایت قیمت میلگرد را نیز تحت تأثیر قرار دهد.
 5.  شرایط بازار: عوامل دیگری مانند تغییرات در بازارهای جهانیی، شرایط اقتصادی و سیاسی، تحولات صنعت فولاد و نفت، رقابت در بازار و نقش‌های تولیدکنندگان و تامین کنندگان نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد استیل تأثیر داشته باشند.

به طور کلی، قیمت میلگرد استیل مستقیماً تحت تأثیر این عوامل قرار می‌گیرد و ممکن است در طی زمان تغییر کند. مهم است که در هنگام خرید میلگرد استیل، با توجه به این عوامل، بازار و شرایط جاری را مورد بررسی قرار داده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

نکات خرید میلگرد استیل

در خرید میلگرد استیل، برخی نکات مهم را باید مدّ نظر قرار داد. در زیر به برخی از این نکات اشاره می‌کنم:

 1.  استانداردها و مشخصات فنی: قبل از خرید، مشخصات فنی میلگرد را مطالعه و تضمین کنید که مطابق با استانداردها و مشخصات قرار داده شده است. این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که میلگرد دارای ویژگی‌ها و کیفیت مطلوب است.
 2.  کاربردها و نیازها: مشخص کنید برای چه منظوری از میلگرد استیل استفاده خواهید کرد و با توجه به نیازها، نوع، ابعاد، ضخامت و طول میلگرد را انتخاب کنید. مطمئن شوید که میلگرد مناسب برای کاربرد خاص شماست.
 3.  کیفیت مواد: تأمین‌کننده معتبر و با کیفیت را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که مواد مورد استفاده در تولید میلگرد از کیفیت بالا است. مطالعه درباره تامین‌کننده، گواهینامه‌ها و استانداردهایی که از آن تأیید شده‌اند، می‌تواند به اطمینان از کیفیت مواد کمک کند.
 4.  تحویل و حمل و نقل: مدت زمان تحویل و روش‌های حمل و نقل را با تأمین‌کننده معاهدۀ کرده و هماهنگ کنید. اطمینان حاصل کنید که میلگرد به طور صحیح بسته‌بندی شده است و روش‌های حمل و نقل امن و مطمئن را استفاده می‌کنید.

شرکت شهر استیل عرضه کننده با کیفیت‌ترین میلگرد استیل با ارائه ضمانت اصالت کالا، وزن باز و صحت آلیاژ

برای دریافت مشاوره، استعلام قیمت میلگرد استیل نازک ضد زنگ و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

66394726 - 66394734 - 09197545601

 

قبل از خرید میلگرد استیل اطمینان حاصل کنید که محصول مورد نظر جهت استحصال کیفیت و مطابقت با استانداردها مورد آزمون و تست قرار گرفته است. این امر می‌تواند به شما اطمینان بیشتری از کیفیت و عملکرد میلگرد بدهد. همچنین، در هنگام خرید میلگرد استیل ، به محل و کشوری که آن را تولید می‌کند، توجه کنید. معمولاً تأمین‌کننده‌هایی با سابقه در کشورهایی مانند چین، ژاپن، آمریکا، آلمان، کره جنوبی و تایوان معروف هستند. با توجه به موارد فوق، با تحقیق کنندۀ جامع و مطئن می‌توانید انتخاب صحیحی را در خرید میلگرد استیل داشته باشید. برای استعلام قیمت میلگرد و مشاوره رایگان خرید میلگرد استیل می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه شهر استیل تماس حاصل فرمایید.

4 دیدگاه در “میلگرد استیل

 1. امینی گفت:

  سلام
  میلگرد استیل دارای سطح غیرصاف هم داریم؟
  مثلا آجدار باشه یا هر مدل طرح برآمدگی دیگه ای؟
  اگر فقط صاف داره…میلگرد استیل خشدار هم دره دیگه درسته؟

  1. admin گفت:

   سلام و عرض ادب

   سلام. بله، میلگرد استیل می‌تونه دارای سطح غیرصاف باشه. این شامل آجدار، طرح برآمدگی و سایر مدل‌های دیگر است. همچنین، میلگرد استیل خشدار نیز وجود دارد که در آن سطح میلگرد دارای خطوط خشکاری است.

 2. حامد شکوری گفت:

  میلگرد استیل گرید ۳۱۰ هم موجود دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام و عرض ادب

   بله میلگرد استیل در گرید های ۳۰۴، ۳۱۰، ۳۱۶ و ۳۲۱ موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما و شماره تماس شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *